Späť na články

Prišla mi reklamná SMS

Dostali ste reklamnú SMS a chcete vedieť viac o tejto forme reklamy? Služba Market Locator posiela SMS výhradne v spolupráci s najväčšími Slovenskými operátormi. Ako odosielateľa správy teda uvidíte buď 80690 ak máte O2 Slovakia, Telekom4U ak máte Slovak Telekom, alebo OrangeExtra ak máte Orange Slovensko. Ak Vám reklamná správa prišla z iného čísla, je od odosielateľa ktorému ste udelili súhlas, alebo o inú službu ako Market Locator.

Ochrana súkromia

Zadavateľ reklamy a Market Locator nepoznajú identitu a ani telefónne číslo užívateľov. Čísla pozná iba operátor, ktorý má súhlas na zasielanie správ v súlade s pravidlami GDPR.
Reklamnú správu môže jeden užívateľ dostať najviac jedenkrát za dva týždne. Správy nie sú odosielané v nedeľu a sviatky.

Relevantná reklama

Služba Market Locator podporuje sofistikované cielenie a zadávateľom reklamy dáva možnosť vytvoriť kampane, ktoré sú relevantné a zaujímavé pre prijímateľov.

Odhlásenie

Cielené SMS so zaujimávymi ponukami (práca, eventy, akcie), Vám nedorazia častejšie, ako 1x počas 14 dní. Ak si ich však neprajete dostávať, odhlásiť sa môžte jednoducho. Rieši to Váš operátor a požiadať o zrušenie reklamných SMS môžete aj na zákazníckych linkách: Orange, O2, Slovak Telekom.

Ak by ste podobný formát reklamy radi vyskúšali, neváhajte si zdarma založiť účet na app.marketlocator.sk a preskúmajte jeho možnosti. Prípadové štúdie využitia veľkých dát mobilných operátorov, ako i zaujímavé analýzy s interaktívnymi mapami nájdete na našom blogu.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.