Späť na články

Market Locator už aj v Čechách

Po úspechu na Slovensku vstupuje Market Locator aj na český trh. Odteraz si môžu už aj české firmy a menší podnikatelia vytvárať svoje vlastné cielené SMS kampane prostredníctvom jednoduchého webového rozhrania, tak jako ho poznajú slovenskí zákazníci. Okrem kampaní poskytuje Market Locator aj analytické informácie ako napríklad geografický výskyt cieľovej skupiny.

Ako prvú spustil Market Locator spoluprácu s O2 Czech Republic a ďalší operátori postupne pribudnú.

Vďaka možnosti nastaviť online požadované demografické a lokalizačné parametre je možné veľmi presne osloviť konkrétnu cieľovú skupinu v správnom čase a na správnom mieste a zároveň kontaktovať zákazníkov, pre ktorých je ponuka skutočne relevantná. „Market Locator pomáhá už niekoľko rokov zákazníkom na slovenskom trhu, kde spolupracujeme s tromi najväčšími operátormi. Riešenie je vhodné pre firmy všetkých veľkostí. K našim slovenským zákazníkom patria napríklad Shell, ČSOB, Obi, Adidas a ďalších dvetisíc firiem,“ dodáva Michal Šuran z Market Locatora.

Market Locator ponúka exkluzívne v Českej republike akciový plán Promo v ktorom získavate 500 LBS* SMS ako súčasť plánu. Vyskúšajte už teraz.

* LBS (Location-based service) SMS je správa využívajúca lokalitu zákazníka. Môžete tak napríklad poslať správy ľudom ktorí prechádzajú okolo Vašej predajne.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.