Späť na články

Získajte registrácie nových zákazníkov ako Slovnaft či DingoDot

Webinár: Získajte registrácie nových zákazníkov ako Slovnaft či DingoDot z 2,7 mil. Slovákov vďaka SMS na databázy mobilných operátorov.

Najprv si v okolí na mape vyklikajte vhodnú cieľovú skupinu a oslovte je cez Market Locator SMSkou alebo emailom priamo do mobilu cez súhlasy mobilných operátorov. Na svoje webovej stránke umožnite registráciu pre návštevníkov cez jednoduchý formulár, ktorý si stiahente z Market Locator a môže vyzerať takto https://slovnaft.sk/sk/o-nas/spolocenska-zodpovednost/zodpovedny-sused/sms-notifikacia alebo aj napr. ako http://dingodot.sk/

Zákazník sa Vám jednoducho z internetu zaregistruje do Vášho listy v Market Locator a vy ho jednoducho môžete automatickou kampaňou osloviť vždy, keď ide okolo Vašej predajne alebo sa dlhšie nezastavil. Rovnako sa do Vášho zoznamu môže zákazník jednoducho zapísať zaslaním SMS s prednastaveným reťazcom napr. DINGODOT alebo SLOVNAFT, čím získate na neho kontakt aj súhlasy na oslovovanie.

Na bezplatnom webinári predvedieme E2E proces nastavenia na príklade DingoDot, vrátane vysvetlenia praktického využitia pre ďalšie oblasti podnikania pri zbere a manažmente klientských kontaktov a automatizácii kampaní formou jednoduchého CRM. Odporúčame najmä CRM špecialistom, marketingovým špecialistom či online marketérom a to bez ohľadu na oblasť podnikania či veľkosť firmy

Pre webinárom dávame do pozornosti Case study spoločnosti Slovnaft, a.s.
http://www.marketlocator.sk/informujte-susedov-geolokacnou-smskou-case-study-slovnaft-a-s/

Pre existujúcich zákazníkov dávame do pozornosti stručný videonávod:
https://www.youtube.com/watch?v=q10XknbWllw

a pre nových zákazníkov zas bezplatnú registráciu a vyskúšanie nástroja na 30 dní:
https://app.marketlocator.sk/Security/Registration.aspx

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.