Späť na články

Získajte si pozornosť zákazníkov dvakrát – okrem SMS aj billboardom

Najnovšia verzia Market Locatora ponúka možnosť objednávky billboardu kdekoľvek na Slovensku. Vašu priamu SMS kampaň tak viete veľmi jednoducho, prostredníctvom rovnakého prostredia, rozšíriť o exteriérový billboard v blízkosti vašej prevádzky.

Market Locator je služba prioritne určená na cielené zasielanie propagačných či informačných SMS. Jeho funkcionalitu však neustále rozširujeme tak, aby zásah cieľovej skupiny vášho podnikania bol nielen jednoduchší, ale predovšetkým efektívnejší.

V novom roku pridávame nový propagačný kanál

V najnovšej verzii sme k možnostiam propagačných kanálov pridali možnosť zarezervovať si cez Market Locator exteriérový billboard. Na našej mape si viete nechať zobraziť polohy billboardov dvoch veľkých spoločností – Grif a BigMedia. Viditeľné sú aj LED plochy spoločnosti Laser media.

Poloha billboardov v Petržalke | MarketLocator.sk
Ponuka billboardov je naozaj široká. Tu vidíte dostupnosť všetkých billboardov v Petržalke | MarketLocator.sk

Vašej SMS či mailovej kampani tak najnovšie cez jeden nástroj môže sekundovať aj exteriérová off-line kampaň. Núka sa tak unikátny spôsob ako zaujať pri štarte vášho podnikania – osloviť potenciálnych zákazníkov prechádzajúcich okolo vašej prevádzky môžete priamymi SMS, ale aj pasívnym billboardom v okolí.

Ten si viete cez Market Locator zarezervovať na mesiac a viac, a to za mimoriadne výhodných podmienok. Ak už máte pripravený vizuál, stačí ho nahrať do rozhrania Market Locatoru. Ak s vizuálom potrebujete pomoc, môžete nás kontaktovať v kampaňovom editore a my vám radi pomôžeme. Viac informácií, ako nastaviť svoju prvú billboardovú kampaň cez Market Locator nájdete tu.

Billboardy na Einsteinovej | MarketLocator.sk
Takto vyzerá detail náhľadu konkrétneho billboardu na Einsteinvej ulici v Bratislave | MarketLocator.sk

Ak by vám to bolo málo, komunikovať s potenciálnymi zákazníkmi môžete aj formou mailov či cez obecný rozhlas. Stále platí, že všetko dokážete nastaviť v jednotnom rozhraní Market Locatoru, vaše posolstvo tak zadáte aj doručíte veľmi jednoducho.

V prípade, že ešte nemáte s Market Locatorom skúsenosť, iste vás osloví náš nový program Starter. Je určený predovšetkým malým a stredným podnikateľom, ktorí si chcú vyskúšať túto unikátnu platformu. Za 50€ mesačne získate prístup k údajom MarketLocatoru aj so základnými dátovymi vrstvami a 1 000 voľnými SMS. Prístup k programu Starter získate tu.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.