Späť na články

Zákazníci sa tešia do obchodov

Zdá sa, že korona situáciu sme na Slovensku dostali pod kontrolu a opäť sa život dostáva do normálu. Otvárajú sa obchody aj prevádzky. Ale zvyk je želená košeľa, tak musíme vytiahnuť ľudí z pohodlia domova opäť do svojich pobočiek. Oslovme ich SMSkou priamo v ich mobiloch.

Slovensko sa dostáva do pohybu, teraz je ten ideálny čas dohnať zmeškané príjmy a prilákať zákazníkov aj do svojej predajne. Market Locator vám pomôže zacieliť reálnych ľudí na základe pohybu SIM karty. Tak ako je mobil možné využiť na zacielenie, je ideálnym nástrojom aj na oslovenie. Telefón má dnes každý a nie je nič jednoduchšie ako doručiť vašu ponuku priamo cez SMSku.

Pozvite ľudí do predajní alebo súkromných ambulancií.

Či už sú to potraviny, drogéria, kvetinárstva, lekárne, alebo aj ambulancie a kliniky estetickej medicíny … opäť sú otvorené a čakajú na svojich zákazníkov. Pozvite ľudi z okolia a oznámte im opäť otvorenú prevádzku. Na základe reálneho pohybu SIM kariet oslovíte ľudí, ktorí skutočne bývajú v okolí vašej prevádzky.

„Dnes opat otvarame predajnu BILLA na Nesporovej ul. Pridte si vyhodne nakupit a vytocit vyhru s Kolesom stastia. Caka vas zabavny program a skvele ceny. www.billa.sk“

Cesty sa opäť zaplňujú šoférmi

Časy, keď sme tankovali raz za mesiac sú už preč a cesty sú zasa zaplnené autami, ktoré potrebujú tankovať palivá. S Market Locatorom môžeme zacieliť na ľudí, ktorí sa pravidelne presúvajú do práce, napr. majú spaciu lokalitu v satelitných dedinkách krajského mesta a pracovnú lokalitu v krajskom meste.

„Tankuj benzin aj naftu pod 1 euro na CS na Dolnozemskej ul. v Piestanoch. Pri natankovani viac ako 30L dostanes zadarmo aj poukazku do umyvarky. www.cepacka.sk“

Pozvime ľudí do autosalónov

Automobilový priemysel zaznamenal tiež veľký prepad, ale letná sezóna, ktorá vždy patrí k najsilnejším je predo dvermi. Tak pozvime ľudí do showroomov a autosalónov. S pomocou Market Locatora môžete osloviť cestovateľov, ktorí za uplynulý rok vycestovali do „autokarovej“ destinácie napr. Chorvátsko, Taliansko, Slovinsko, …

„Do Chorvatska uz na novom aute. Ihned dostupne nove auta s letnou zlavou 15% a k tomu vyhodne odkupime vase stare. www.auto.sk“

Pripraveným a kreatívnym marketérom štastie praje. Tak veľa šťastia priatelia vo vašich nových kampaniach s Market Locatorom.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.