Späť na články

Využite rekreačné poukazy a efektívne oslovte nových hostí vášho hotela

Sezóna letných dovoleniek začína a zamestnanci sa tešia z možnosti využiť reakreačné poukazy. Vďaka nim majú právo na príspevok v hodnote 55 percent z ceny výdavkov určených na rekreáciu na Slovensku. Využite to a prilákajte ľudí do vášho hotela efektívne a rýchlo, a to prostredníctvom jednoduchej SMS, ktorá má čitateľnosť až 95 percent.

Nájdite tých správnych ľudí 

Vďaka Market Locatoru zastihnete tých správnych ľudí kdekoľvek a kedykoľvek. Navrhnite si rekreačné balíčky v rôznych hodnotách a zacieľte ľudí podľa rôznych kritérií prostredníctvom SMS kampane. Sú vaši zákazníci mladí ľudia s priemernou bonitou alebo vysoko postavení zamestnanci v strednom veku žijúci v centre mesta? Market Locator vie nájsť práve tých ľudí, ktorých hľadáte.

Vieme vám pomôcť s nastavením kampane a bližšie zacieliť relevantnú skupinu ľudí pre váš hotel. Okrem toho, že si budujete meno a povedomie o hoteli, viete ľuďom ponúknuť aj zľavu, či dať vedieť o rôznych eventoch a akciách, ktoré sa budú konať. Šancu získať nových zákazníkov majú tak vďaka Market Locatoru aj menej známe hotely.

Výhodná ponuka 

Zároveň máte možnosť získať podporu na reklamu a marketing až do výšky 50 percent nákladov (maximálne 5000 eur). V praxi to znamená, že ak by ste sa rozhodli osloviť 20 000 ľudí cez viaceré kampane, zaplatíte len 1000€ (namiesto 2000€).  

O kreatívny voucher je potrebné požiadať Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a priložiť k nemu cenovú ponuku so stručným opisom konkrétneho projektu, ktorý by ste potrebovali zafinancovať.

Pre milovníkov wellnessu

Hotel PARK Dolný Kubín sa rozhodol pozvať ľudí žijúcich v Žilinskom kraji do nového wellness centra a bowlingového baru. V Market Locatore si nastavil cielenú SMS kampaň s nasledovnou cieľovou skupinou: Vek: 26-65 rokov, spiaca lokalita: Žilinský kraj.

Teraz už stačilo iba zvoliť vhodnú textáciu do SMS správy (max 160 znakov bez diakritiky) a spustiť kampaň:

Premáha Vas jarná únava? Doprajte si relax v novom Wellness a zábavu v Bowling bare v Hotel PARK Dolný Kubín. Vernostná karta zadarmo! info tu: hotelpark.

Pre gurmánov

HOTEL AMBASSADOR sa zameral na gurmánov pracujúcich v centre Košíc. Vybral si ľudí pracujúcich v Košiciach, vo veku 26-65 rokov s rádiusom 10 kilometrov. Do SMS správy pripojil praktický prelink na oficiálnu stránku hotela.

HOTEL AMBASSADOR **** Vás pozýva na víkendové menu v cene už od 5,90 EUR. Tešíme sa na Vašu návštevu. www.mar.lc/?QRsnh0GZ7T

Pre milovníkov luxusných pobytov

Luxusný hotel Primi**** prišiel s ponukou relaxačného pobytu vo Vysokých Tatrách. Rozhodol sa osloviť ľudí pracujúcich prevažne v biznis centrách s vyššou bonitou.

Zabudnite na chvíľu na všetky starosti v hoteli Primi****, ktorý rozmazná všetky vaše zmysly. Zarezervujte si svoj pobyt už dnes a získate 15% zľavu na týždenný pobyt v našom raji!

Neváhajte a ešte dnes oslovte vašich nových zákazníkov. Market Locator si môžete jednoducho vyskúšať tu.

 

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.