Späť na články

Vlastné zoznamy čísiel

Vytvorte si nový zoznam, nahrajte čisla a následne môžte pri vytváraní kampaní tieto zoznamy využiť

Vytvorenie nového zoznamu

V sekcii “Zoznamy” si môžte vytvoriť viaceré Vaše listy, ktoré môžte následne použiť v kampaniach, alebo môžte nechať svojich zákazníkov sa samých do nejakého zoznamu prihlasovať na odber noviniek od Vašej spoločnosti.

  1. Začnite kliknutím na “Vytvor nový zoznam”
  2. Vyberte si o aký typ zoznamu sa jedná (aktuálne sú podporované listy na používanie telefónnych čísiel)
  3. Pomenujte si zoznam, prípadne si doplňte popis podľa potreby
  4. Nadefinujte si aké stĺpce chcete použiť vo vašom Liste – telefónne číslo je povinný stĺpec, ďalšie su na vašom zvážení. Cez “Pridaj stĺpec” môžte pridávať ďaľšie stĺpce, je vždy nutné zvoliť o aký dátový typ sa jedná
  5. Kliknutím sa “Uložiť” sa vám založí tento zoznam

Import dát do Zoznamu

Cez tlačítko “Zobraziť”, ktoré sa nachádza pri každom Liste máte možnosť zahájiť import dát.

  1. Kliknite na “Importuj”.
  2. Zvoľte typ súboru aký chcete nahrať
  3. Cez “Pridaj súbor”, alebo pretiahnutím do browsera zahájite upload. Systém rozpozná oddelovač v CSV súbore, prosím skontrolujte si či správne. Označte či súbor má hlavičku. Kliknite na “Ďalej”
  4. Pri každom stĺpci zvolte do ktorého stĺpca sa má namapovať, alebo preskočte daný stĺpec ak ho nechcete importovať. Nezabudnite pri každom stĺpci, ktorý importujete kliknúť na “Uložiť”. Ak je správne uložený mal by na jeho vrchu svietiť nadpis (nie padačka)!

Vytvorenie stránky pre odberateľov v Liste

Cez tlačítko “Zobraziť”, ktoré sa nachádza pri každom Liste máte možnosť Upraviť stránku pre odberateľov pre každý List, aby sa Vaši zákazníci mohli aktívne hlásiť do zoznamu a Vy budete mať tak možnosť špeciálne im zasielať ponuku.

Michal Haluza

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.