Späť na články

Úspešné a inšpiratívne kampane

Market Locator použivajú rozmanité firmy na mobilný marketing. Prečo sa teda nenechať inšpirovať? Prinášame Vám ochutnávku kampaní, ktoré boli veľmi úspešné. Ak si nebudete istý tou Vašou, prečítajte si ako napísať údernú SMS správu prípadne si nechajte poradiť od našich marketingových expertov.

Cielené SMS kampane – mobilný SMS marketing

Late-night shopping

Retail prevádzka otvorila svoju prevádzku v nedeľu, kedy je bežne zatvorená. Pripravila atraktívnu ponuku pre potenciálnych zákazníkov a odkomunikovala ju iba prostredníctvom Market Locator. Prevádzka mala vysokú návštevnosť v daný deň a ide ju opakovať na všetky svoje pobočky. Promptne exekuovaná kampaň za 1.000 EUR.

Komunikácia o nových prevádzkach

Sieť maloobchodných špecializovaných predajní otvárala nové pobočky vo viacerých slovenských mestách. V každom meste podporili otváraciu akciu lokačne cielenou mobilnou SMS kampaňou na cca 5.000 osôb v ich spádovej oblasti.

Promo kódy pre vernostné karty

Vďaka promo kódom obsiahnutých v cielených SMS správach bolo možné pri nákupe jednoznačne určiť prínos kampane cez Market Locator a pri dosiahnutých nákladoch 3 EUR za nového kupujúceho zákazníka sa obchodník rozhodol zrýchliť nábeh vernostných kartičiek a využil mobilný SMS marketing.

Michal Haluza

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.