Späť na články
Puppy in snow

Sloboda zvierat a Market Locator

Aj počas tohtoročných Vianoc sme v Market Locatore podporili dobrú vec. Darovali sme 32.000 esemesiek na kampaň Nekupuj živý darček pre klienta Sloboda zvierat, ktorá zachraňuje živé aj týrané zvieratká.

Často sa stáva práve na Vianoce, že sa rodičia snažia maximálne vyhovieť svojim deťom a pod stromček im kúpia živého psíka alebo iné milé zvieratko. Po pár dňoch zistia, že je s tým spojená neustála starostlivosť, tak sa rozhodnú ho „odložiť“ do útulku. Sloboda zvierat dokáže poskytnúť nový domov týmto živým darčekom, ale kapacity má obmedzené.
Tento rok prišla Sloboda zvierat s novou myšlienkou Virtuálne opatrovníctvo alebo miláčik na diaľku. Daruj svojím príspevkom lepší život zvieratku, ktoré musí v našom útulku zostať dlhšie. Zatiaľ nemá žiadnu rodinu, len TEBA.
Práve s týmto novým posolstvom sme sa rozhodli pomôcť Slobode zvierat, aby tieto Vianoce bolo odložených čo najmenej zvieratiek a radšej ľudia opatrovali toho svojho miláčika „na diaľku“. Rozposlali sme esemesku, v ktorej ešte pred Vianocami Sloboda zvierat vyzýva k nekupovaniu živých darčekov, ale k pomoci živým zvieratkám formou virtuálnej adopcie.

Christmas SMS

„NEKUPUJTE ŽIVÝ DARČEK! Adoptujte si radšej virtuálne svojho MILÁČIKA NA DIAĽKU a jeho Vianoce v útulku budú veselšie. www.adopcia.slobodazvierat.sk“

Market Locator vám pomôže zacieliť reálnych ľudí na základe pohybu SIM karty. Tak ako je mobil možné využiť na zacielenie, je ideálnym nástrojom aj na oslovenie. Telefón má dnes každý a nie je nič jednoduchšie ako doručiť vašu ponuku priamo cez SMSku. Relevantnú ponuku, ktorú ľudia očakávajú, sú otvorení ju využiť a navyše správne načasovanú.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.