Späť na články

Novinka: Oslovte novo presťahovaných ľudí

Nový domov znamená veľa nových vecí – nábytok, koberce, elektrospotrebiče, vstavané skrine, žalúzie, ale aj poistenie, internet  a množstvo ďalších služieb. Je to skvelá príležitostí pre váš biznis a  Market Locator vám pomôže nájsť a  osloviť nových vlastníkov aj nájomníkov.

Poznáte ten pocit, keď sa nasťahujete do nového bytu, domu, zariaďujete si prázdny priestor podľa vašich predstáv, plánujete, vyberáte, nakupujete a… vyhadzujete letáky z  preplnenej poštovej schránky.
Skvelá cieľová skupina, ktorá má pripravený rozpočet na vybavenie domácnosti. Ale ako ju nájsť a  zároveň aj cielene osloviť priamo doma alebo v  práci? Zabudnite na letáky do schránok a  komunikujte moderne a  efektívne.

Market Locator vám pomôže zacieliť reálnych ľudí na základe pohybu SIM karty – tých, ktorí zmenili spiacu lokalitu na inú. Tak ako je mobil možné využiť na zacielenie, je aj ideálnym nástrojom na oslovenie. Telefón má dnes každý a  nie je nič jednoduchšie ako doručiť vašu ponuku priamo cez SMSku. Relevantnú ponuku, ktorú ľudia očakávajú, sú otvorení ju využiť a  navyše – je správne načasovaná.

Možností je veľa

Nábytok, kuchyne, elektrospotrebiče, vstavané skrine

Čerství vlastníci bytov, ale aj nájomníci vybalili krabice a  hľadajú ponuky na postupné zveľaďovanie svojich domov. Práve nový nábytok, skrine, spotrebiče patria k  vybaveniu, ktoré nájomníci po nasťahovaní  riešia ako prvé. Skupinu „najčerstvejších presťahovaných“ nájdete v  Market Locatore, ktorí za posledných 14 dní zmenili svoje miesto prespávania a  ich SIM karta túto zmenu potvrdzuje nepretržite počas posledných 14-21 dní.

„Zazente svetlo aj  muchy z  vasho noveho bytu. Moderne zaluzie a  sietky na okna za bezkonkurencne ceny s  dopravou zadarmo. www.zaluziesietky.sk“

 

Novy katalog IKEA 2019 je tu! Najdete v nom vela napadov, inspiracii a skvelych ponuk pre vas domov. Prelistujte si ho hned teraz na www.mar.lc/?QRsnh02MX3“

Služby – potraviny, kaviarne, reštaurácie

Informujte „nových susedov“ o  svojich službách, zvoľte si vzdialenosť, z  akej sa prisťahovali. Pre menšie mestá a  dediny je zaujímavá zmena bydliska už v  rámci 5-10 kilometrov, vo veľkých mestách využijete väčšie vzdialenosti od 10 do 50 kilometrov.

„Spolahnite sa na pohodlny nakup v  najblizsej Delii. Cerstve potraviny, zelenina, napoje najdete na Novej ulici denne od 7.00 – 20.00 hod. www.delia.sk“

Nové poistenie domácnosti, refinancovanie hypotéky

Niektoré služby si noví vlastníci vybavujú ešte pred nasťahovaním, ale netreba „zúfať“, že ste premeškali svoju príležitosť. S  Market Locatorom oslovíte ľudí, ktorí za posledných 6-12 mesiacov zmenili svoje bydlisko, a  to je príležitosť pre nové poistenie v  domácnosti alebo refinancovanie hypotéky.

„Ceny hypotek opat klesli! My vam poradime a  vybavime, aby ste aj vy vyuzili najnizsie urokove sadzby www.najlacnejsiahypoteka.sk“

Tak neváhajte a  vyskúšajte novinku ešte dnes. Nové cieliace kritérium „Novoprisťahovaní“ je v  Market Locatore dostupné teraz zadarmo. Zadajte si kampaň do 15.11.2019 a  zaplatíte iba za odoslané SMSky.

Veľa úspechov priatelia vo vašich nových kampaniach s Market Locatorom.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.