Späť na články

Multi-kriteriálne kampane

Potrebujete cieliť na základe viacerých dátových vrstiev? Pri vytváraní kampane máte možnosť kombinovať podmienky z rôznych dátových vrstiev a docieliť tak ešte presnejšie cielenie.

Teraz jednoducho pridávate podmienky ku existujúcim rozpracovaným kampaniam priamo z mapy (Pridať podmienku ku kampani), alebo pri vytváraní kampane pridávate ďalšie podmienky, prípadne pridávate ďaľšie atribúty k existujúcim podmienkam.

Pridávanie podmienok v kampaňovom editore

Ak chcete skombinovať viaceré podmienky (medzi ktorými bude operátor „ALEBO“) tak v kampaňovom editore v sekcí Filtre pridajte ďalšiu podmienku prostredníctvom „Pridať podmienku“. Následne zvoľte aké atribúty chcete v tejto podmienke mať.

Pridávanie atribútov do podmienky

V časti „Filtre“ cez veľké „+“ si vyberte z ktorej vrstvy aký atribút chcete pridať. Zobrazí sa Vám nový riadok v ktorom si zvolíte aké hodnoty má daný atribút nadobúdať.

Pozor: filtre sa aplikújú len na oblasti v ktorých máte danú dátovú vrstvu zakúpenú.

Pridávanie podmienok z mapy

Z mapy máte taktiež možnosť pridať aktuálne vyfiltrovaný a zozbrazený obsah ku existujúcej kampani. V ľavom menu v časti „Vytvoriť kampaň“ zvoľte možnosť „Upravte existujúcu kampaň“. Takto môžte pridať viacero podmienok ku kampani. Ku samotnej kampani sa dostanete cez horné menu „Kampane“.

Video ako pridávať viaceré oblasti, filtre a ako pridať black list (exclude list)

Michal Haluza

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.