Späť na články

Market Locator odmeňuje marketérov

Úspešná akcia odmeňovania marketérov sa predĺžuje!

Máme tu marec, mesiac knihy, v ktorom odmeňujeme šikovných zadávateľov krásnymi darčekmi od Alzy a vôbec to nemusia byť knihy, záleží na vás čo si vyberiete.

Market Locator nie je len „suchý“ nástroj na mechanické zadávanie jednoduchých kampaní. Ak aj vy radi vymýšľate stále niečo nové a kreatívne, vedzte, že Market Locator vás v tomto podporuje. Jeho čaro a sila spočíva v možnosti skombinovať viac ako 70 kritérií zvykov a potrieb cieľových skupín a objavovaní nových ciest ako nájsť a osloviť práve tých zákazníkov, ktorí sú najnáchylnejší zaplatiť za vaše produkty.

Jarný vietor do vašich prevádzok teraz aj s darčekom pre Vás

Nielen účinnými kampaňami podporuje Market Locator váš biznis, ale teraz aj priamo Vás, kto stojí pri zrode Vašich kampaní. Inšpirujte sa našimi príkladmi na kreatívne jarné kampane  a budete odmenený dvakrát. Novými zákazníkmi ako aj poukážkou na darček podľa vlastného výberu v Alza predajniach.

Pri zadaní a objednaní SMS kampane cez Market Locator počas marca 2018 získavate darčekovú poukážku Alza. Hodnota darčekovej poukážky zavísi od výšky zrealizovanej kampane:

  • Za SMS kampaň vo výške 250-699 € poukážku v hodnote 20 €
  • Za SMS kampaň vo výške 700-1999 € poukážku v hodnote 50 €
  • Za SMS kampaň vo výške 2000 € a viac poukážku v hodnote 100 €

Podmienky akcie

  1. V marci vytvorte kampaň v požadovanej hodnote
  2. Po spustení kampane nám napíšte a požiadajte o svoj poukaz, najneskôr do konca apríla. Napísať môžete emailom, cez náš chat, prípadne nám môžete zavolať. Kontakt.

 

Obdarujte sa aj viackrát. Marcových kampaní môžete zrealizovať aj viacero a za každú, ktorá dosiahne uvedenú výšku, dostávate darčekový poukaz. Môžete ho využiť na nákup akéhokoľvek tovaru v predajnej sieti Alza.

Tak neváhajte a doprajte si k prvým jarným lúčom aj nových zákazníkov a štýlový darček iba pre vás.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.