Späť na články

Market Locator pre mestá a obce

Aj miestne a obecné úrady môžu komunikovať cielene a pritom moderne so svojimi občanmi. Nasledujte Modru, či bratislavský Ružinov.

Vývesné tabule, úradné oznamy, obecný rozhlas už patria minulosti, aspoň v mestách. Chýba im rýchlosť, dostupnosť a cielenosť a to je pre dnešný rýchly život neakceptovateľné. Občania očakávajú efektívnu komunikáciu mestských zastupiteľstiev aj podľa toho ich aj posudzujú. Tak by malo marketérom na mestských úradoch záležať na doručení a prečítaní správy, tak ako je to bežné aj v komerčných firmách.
SMSka o odstávke vody, či elektriny, alebo o zasadnutí miestneho zastupiteľstva, ale aj informácie o kultúrnych a športových podujatiach v okolí to sú všetko informácie, ktoré každý z nás ocení …keď sa k nim dostane.

Notifikacia v telefone

Riešením je mobilný telefón

Mobil má každý z nás vo svojom vrecku a naučili sme sa sledovať mobilný displej takmer neustále, tak prečo nevyužiť tento moderný nástroj aj v samospráve, aby sme sa dozvedeli „čo sa deje v našom meste“.
Market Locator predstavuje nový nástroj pre moderný mestský úrad, takzvaný „SMS rozhlas“. Ponuku na polročné bezplatné testovanie môže využiť každý miestny či obecný úrad na Slovensku. V rámci tejto ponuky môže osloviť svojich obyvateľov a postupne si vytvoriť vlastný zoznam na ďalšiu pravidelnú komunikáciu s občanmi.

Modra už komunikuje cez Market Locator

Milí Modrania, spustili sme novú bezplatnú službu s cieľom zvýšiť vašu informovanosť o dianí v meste. Ak máte záujem ZADARMO dostávať správy o kultúrnych podujatiach v meste, aktuality z oblasti životného prostredia, dopravy, sociálnych vecí alebo informácie o termínoch zasadnutí MsZ a stretnutí poslancov MsZ s občanmi. Prosíme zaregistrujte svoje mobilné telefónne číslo na sms.modra.sk

Esemesky od Modry

Tak neváhajte a prihláste sa nám na využite SMS rozhlasu aj vo vašom meste.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.