Späť na články

Market Locator pre mestá a obce

Aj miestne a obecné úrady môžu komunikovať cielene a pritom moderne so svojimi občanmi. Nasledujte príklad Modry ako efektívne komunikuje počas pandémie korona vírusu so svojimi občanmi.

Druhá vlna Covid-19 sa rozbehla aj na Slovensku. V tomto krízovom období patrí informovanie občanov k najdôležitejším povinnostiam miest a obcí. Vývesné tabule, úradné oznamy, obecný rozhlas už patria minulosti. Chýba im rýchlosť, dostupnosť a cielenosť a to je pre dnešný rýchly život neakceptovateľné. Občania očakávajú efektívnu komunikáciu mestských zastupiteľstiev aj podľa toho ich aj posudzujú. Tak by malo marketérom na mestských úradoch záležať na doručení a prečítaní správy, tak ako je to bežné aj v komerčných firmách.

Modra už komunikuje cez Market Locator

doržiavaniu pravidiel aj na Market Locator predstavuje nový nástroj pre moderný mestský úrad, takzvaný „SMS rozhlas“. Pomôže Vám osloviť ľudí reálne žijúcich na území Vášho mesta alebo obce a doručiť tak životne dôležité pokyny, navyše plne v súlade s GDPR. Mesto Modra odposlalo počas jarnej vlny pandémie 15 rôznych SMS kampaní s inštrukciami pre seniorov, o potvrdených prípadoch Covid-19, o prevádzke škôlok, o „kine z gauča“ pre domácu karanténu a s ďalšími užitočnými informácií. Modrančania si už zvykli na SMSky a nižšie uvedené príklady sú už z aktuálnej jesennej vlny pandémie. Buďme zodpovední a motivujme k dodržiavaniu pravidiel všetkých spoluobčanov. K tomu vám pomôže aj Market Locator.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.