Späť na články

Market Locator odmeňuje marketérov

Naplánujte si Vianoce pre firmu aj pre seba!

Vianoce začínajú už na jeseň. Využite tento čas na posilnenie svojich kampaní cez Market Locator, jeseň prejde ako voda a máme tu Vianoce. Šikovní zadávatelia budú odmenení krásnymi darčekmi od Alzy, záleží na vás čo si vyberiete a už vôbec nemusíte čakať na Vianoce.

Market Locator nie je len „suchý“ nástroj na mechanické zadávanie jednoduchých kampaní. Ak aj vy radi vymýšľate stále niečo nové a kreatívne, vedzte, že Market Locator vás v tomto podporuje. Jeho čaro a sila spočíva v možnosti skombinovať viac ako 70 kritérií zvykov a potrieb cieľových skupín a objavovaní nových ciest ako nájsť a osloviť práve tých zákazníkov, ktorí sú najnáchylnejší zaplatiť za vaše produkty.

Jesenný vietor do vašich prevádzok teraz aj s darčekom pre vás

Nielen účinnými kampaňami podporuje Market Locator váš biznis, ale teraz aj priamo vás, kto stojí pri zrode vašich kampaní. Inšpirujte sa našimi príkladmi na kreatívne kampane  a budete odmenený dvakrát. Novými zákazníkmi ako aj poukážkou na darček podľa vlastného výberu v Alza predajniach.

Pri zadaní a objednaní SMS kampane cez Market Locator počas októbra a novembra 2018 získavate darčekovú poukážku Alza. Hodnota darčekovej poukážky závisí od výšky zrealizovanej kampane:

  • Za SMS kampaň vo výške 250-699 € poukážku v hodnote 20 €
  • Za SMS kampaň vo výške 700-1999 € poukážku v hodnote 50 €
  • Za SMS kampaň vo výške 2000 € a viac poukážku v hodnote 100 €

Podmienky akcie

  1. Po spustení kampane nám napíšte a požiadajte o svoj poukaz, najneskôr do 12.decembra 2018. Napísať môžete emailom, cez náš chat, prípadne nám môžete zavolať. Kontakt.
  2. V dňoch od 9.10. do 30.11.2018 vytvorte kampaň v požadovanej hodnote
  3. Za každý kalendárny mesiac trvania akcie môžete získať Alza poukážky v maximálnej hodnote 200 EUR

 

Obdarujte sa aj viackrát. Jesenných kampaní môžete zrealizovať aj viacero a za každú, ktorá dosiahne uvedenú výšku, dostávate darčekový poukaz. Môžete ho využiť na nákup akéhokoľvek tovaru v predajnej sieti Alza.

Tak neváhajte a doprajte si k pestrej jeseni aj nových zákazníkov a štýlový darček iba pre vás.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.