Späť na články

Inšpirácie na letné výlety …alebo keď nevieme kam sa pozrieť

Leto je v plnom prúde a veľa z nás si užíva dovolenku na Slovensku objavovaním známych i menej známych miest, ktoré naša krajina ponúka. A práve tie menej známe lokality nám „neudrú do očí“ a ostávajú nepoznané.

Slovensko ukrýva mnohé skvosty a zaujímavosti, ktoré sú nedocenené a návštevníci ich objavujú predovšetkým vďaka náhode alebo cielenému hľadaniu. Práve na podporu náhody a zviditeľnenie našich pokladov turistom, prináša Market Locator presne cielené SMS informácie. Zámerom projektu je podporovať zaujímavosti o Slovensku tým, že pomôže prilákať verejnosť, miestnych obyvateľov, či okoloidúcich turistov, aby spoznávali dobré myšlienky a poklady, ktoré jednotlivé regióny našej krajiny ponúkajú. Na podporu a vtiahnutie do projektu aj mladých ľudí vytvoril Market Locator značku DingoDot – vytrvalého psa dinga, ktorý sleduje, kde vyrástla nová turistická atrakcia, kde zrekonštruovali historickú pamiatku, vyňuchá aj skvelé tipy na rodinný výlet či iné zaujímavosti.

Pomáhame zvyšovať záujem a návštevnosť takých pokladov akými sú Slovenský pohyblivý betlehem v Rajeckej Lesnej, Prírodný park pri Váhu v Trenčíne, Slovenský Orloj v Starej Bystrici, viacero väčších aj menších slovenských hradov a zaujímavých expozícií a múzeí. K letu patrí aj turistika a objavovanie turistických rozhľadní alebo podzemných krás Slovenska. Okoloidúci dovolenkári dostali pozvánku do Ochtínskej aragonitovej jaskyne či Krásnohorskej jaskyne alebo unikátnej úvraťovej železnice vo Vychylovke.

DingoDot | Marketlocator.sk
Obrázok znázorňuje SMS správu s pozvánkou a nasmerovaním na podrobné informácie aj presnú polohu konkrétnej zaujímavosti.

Zaregistrujte sa aj vy na www.dingodot.sk a vyberte si čo vás zaujíma. Na váš mobil vám DingoDot pošle zadarmo SMS s aktuálnymi zaujímavosťami v lokalite, kde sa nadchádzate. Buďte v obraze a spoznávajte skvelé tipy na výlety.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.