Späť na články
Nature walk

Hurá do prírody. DingoDot rozposielal jarné SMSky.

Jar prišla tak náhle, že si už ani nespomenieme na studenú zimu. A to je dobre, pozerajme sa dopredu a tešme sa z teplých slnečných lúčov, ktoré nás sprevádzajú na jarných prechádzkach prírodou a slovenskými zaujímavosťami. Vybrali sme pre vás zopár tipov.

Slovensko ukrýva mnohé skvosty, ktoré sú nedocenené a návštevníci ich objavujú predovšetkým vďaka náhode alebo cielenému hľadaniu. Práve na podporu náhody a zviditeľnenie našich pokladov turistom, prináša Market Locator presne cielené SMS informácie. Zámerom projektu je podporovať zaujímavosti o Slovensku tým, že pomôže prilákať verejnosť, miestnych obyvateľov, či okoloidúcich turistov, aby spoznávali dobré myšlienky a poklady, ktoré jednotlivé regióny našej krajiny ponúkajú. Na podporu a vtiahnutie do projektu aj mladých ľudí vytvoril Market Locator značku DingoDot – vytrvalého psa dinga, ktorý sleduje, kde vyrástla nová turistická atrakcia, kde zrekonštruovali historickú pamiatku, vyňuchá aj skvelé tipy na rodinný výlet či iné zaujímavosti. Pomáhame zvyšovať záujem a návštevnosť takých pokladov akými sú Slovenský pohyblivý betlehem v Rajeckej Lesnej, Slovenský Orloj v Starej Bystrici, nové turistické rozhľadne, jaskyne, či viacero zabudnutých hradov, expozícií a múzeí.

Jarné prechádzky a výlety sú ideálnym spôsobom ako sa opäť dostať po zime do formy a nabrať novú energiu a radosť z teplých slnečných lúčov a popri tom objavovať rozkvitnutú krásu Slovenska. Práve teraz, na jar, je najvhodnejší a najvoňavejší čas na návštevu Arboréta Mlyňany alebo na potulky po najväčšom včelárskom skanzene v Kráľovej pri Senci. Na Slovensku zažívame aj novodobý rozmach turistiky a nové turistické rozhľadne na atraktívnych miestach lákajú k úžasným výhľadom na naše krásne rozkvitnuté Slovensko. Jednou z nich je aj rozhľadňa Maningrad v Revúckeje vrchovine

Arboretum Mlynany
zdroj: slovakia.travel

 

DingoDot rozposielal jarné SMSky:

  • Vychutnajte si vonavu jar kvetov a stromov, ktore najdete iba v Arborete Mlynany. Poprechadzajte sa u nas www.loc.sk/?GF7S DingoDot.sk dobre spravy z okolia.
  • Spoznajte najvacsi vcelarsky skanzen v strednej Europe v Kralovej pri Senci aj ochutnavka vcelych produktov. www.loc.sk/?BC41 DingoDot.sk dobre spravy z okolia.
  • Pozrite sa na Revucku vrchovinu zhora, vystupte na 17m rozhladnu a dovidite od Kralovej hole az po Madarsko: www.loc.sk/?AD5Z DingoDot.sk #DobreSpravyZokolia

Zaregistrujte sa aj vy na www.dingodot.sk a vyberte si čo vás zaujíma. Na váš mobil vám DingoDot pošle zadarmo SMS s aktuálnymi zaujímavosťami v lokalite, kde sa nadchádzate. Buďte v obraze a spoznávajte skvelé tipy na výlety.

Market Locator je inovatívny nástroj, ktorý prostredníctvom jednoduchého web rozhrania umožňuje zacieliť kampaň na pár klikov. Je službou podobnou Google AdWords, avšak vo fyzickom svete – v okolí akéhokoľvek zaujímavého miesta na Slovensku. Rozhodli sme sa spolu s našimi klientami podporiť dobré myšlienky tým, v čom sme dobrí – presným zacielením a oslovením verejnosti. Uvedomujeme si svoju úlohu aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti a budeme radi, ak sa objavia aj ďalšie projekty, ktoré pomôžu komunitnému rozvoju na Slovensku.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.