Späť na články

Pozastavené: Pomoc pre slovenské mestá a obce počas Covid-19

Zmena:

Ľutujeme, ale bezplatná služba SMS rozhlas pre mesta a obce je momentálne pozastavená. Platí od 27.3.2020 17:oo. Ďakujeme za pochopenie. O prípadných zmenách budeme informovať.

Za uplynulých 7 dní a 2 víkendy sme odoslali bezplatne 250000+ SMS pre mestá, obce a župy na Slovensku. Aj vďaka operátorom Slovak Telekom a Orange sme doručili lokálne informácie od samosprávy priamo do ľubovoľného mobilu rodičom, starým rodičom a sociálne slabším bez internetu. Viac sa dozviete aj v článku a podcaste aktuality.sk

Pôvodný článok:

Aby sme lepšie zvládli pandémiu korona vírusu, operátori Slovak Telekom a Orange v spolupráci s Market Locatorom ponúkajú možnosť informovať obyvateľov jednotlivých mestských častí alebo obcí pomocou „SMS rozhlasu“ bezplatne. Prihovárame sa všetkým starostom a starostkám na Slovensku.

Vážený pán starosta, pani starostka,

informovanie občanov je v tomto krízovom období jedna z najdôležitejších povinností miest a obcí. Radi by sme Vám preto ponúkli pomoc pri cielenej komunikácii s Vašimi obyvateľmi. Market Locator je riešenie pre moderný mestský úrad, takzvaný „SMS rozhlas“ a vďaka mobilným operátorom Slovak Telekom a Orange Slovensko Vám ponúkame tento nástroj v čase núdzového stavu bezplatne. Chceme pomôcť v boji proti šíreniu korona vírusu tým, čo dokážeme najlepšie, rýchlo a efektívne odovzdať pokyny prostredníctvom esemesky do mobilu, ktorý má každý vo vrecku.

Pomôžme seniorom, znevýhodneným skupinám a potlačme šírenie paniky

Pomôžeme Vám osloviť ľudí reálne žijúcich na území Vášho mesta alebo obce a doručiť tak životne dôležité pokyny, navyše plne v súlade s GDPR. Spolu s mobilnými operátormi Vám venujeme počet esemesiek rovnajúci sa počtu Vašich obyvateľov ako aj dátové vrstvy umožňujúce zacieliť na konkrétnu skupinu ľudí (napr. seniori).

Môžeme takto pomôcť ľuďom v regiónoch, spoločne zabrániť šíreniu falošných informácií a tlmiť paniku. Dôchodcom bez internetu dať vedieť ako postupovať v čase krízy, ako si zabezpečiť potraviny, kde získať rúško akebo kde sa na diaľku dať vyšetriť.

Pozrite si príklad komunikácie Mesta Modra, ktorá už SMS rozhlas úspešne využíva:

 

Správy budú odosielané cez kanály mobilného operátora s názvami Telekom 4U a OrangeExtra. Podmienkou je podpis starostu, primátora alebo miestneho krízového výboru a mena obce, aby ľudia mali istotu, že dostávajú overené informácie.

Nestrácajme čas

Sme pripravení k okamžitému spusteniu Vašich informačných kampaní. S našou pomocou nie sú spojené žiadne poplatky, ani zmluvné záväzky. Ochotne zodpovieme Vaše otázky a poskytneme plnú podporu.

Nestrácajme prosím drahocenný čas a ozvite sa nám na sales@marketlocator.sk aby sme čo najskôr vrátili do našich miest zdravý a pokojný život.

Tím Market Locator.

Informácie, ktoré dostávajú občania od samospráv počas krízy.

Pozrite si príklady SMS notifikácii.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.