Späť na články
Market Locator on MacBook Pro

Čo je nové v Decembrovej verzii?

Naša nová verzia je tu. Pozrite sa čo je nové.

Nový operátor pre LBS kampane.
Malý krok pre Orange, ale veľký krok pre Vašu kampaň. Od novembra je možné zacieliť v LBS kampaniach oveľa väčší počet ľudí. Dostupnosť (inventory) bola rozšírená o ďalšieho operátora Orange Slovensko, a.s.

Nájdite vašu cieľovú skupinu (nový typ reportu).
S týmto reportom nájdete, kde sa nachádza Vaša cieľová skupina. Jednoducho vyberte typ adresy, ktorá Vás zaujíma (základná, víkendová, nočná, pracovná) a filtrujte ľudí na základe rôznych atribútov. Funguje to podobne ako kampaňový editor, ale teraz máte informácie nielen iba o počte ľudí, ktorí vyhovujú Vašim atribútom, ale môžete preskúmať ich rozmiestnenie v oblasti. Kontaktujte náš tím podpory v prípade otázok.

Legenda mapy zobrazuje počet ľudí.
Farebné rozlíšenie na mape je intuitívne – tmavšia farba znamená viac ľudí, ale keď chcete vedieť koľko ľudí sa nachádza na rôznych častiach mapy, teraz to jednoducho zistíte s touto novou funkciou. Stačí ak prejdete myšou nad legendou grafu a uvidíte akému počtu ľudí zodpovedajú jednotlivé farby akú veľkosť pokrýva daný štvorec na mape. (Záleží tiež na úrovni priblíženia).

Animovaná vrstva. Pozrite si denný rytmus vybranej oblasti.
Táto animovaná vrstva ukáže denný rytmus vo Vami vybranej oblasti. Ak napríklad chcete otvoriť novú prevádzku pre špecifickú cieľovú skupinu (vek, pohlavie) s animovanou vrstvou viete nájsť kde sa cieľová skupina najviac koncentruje počas dňa. V prípade záujmu prosím kontaktujte náš tím podpory.

Vylepšenia pre vlastné dátové vrstvy.
Odteraz máte väčšiu voľnosť pri vytváraní vlastných dátových vrstiev. Môžete zmeniť existujúce vrstvy, zmeniť názov, atribúty filtrov, spôsob vizualizácie a pod.

Zmeny presnosti cielenia LBS kampaní jedným klikom.

Zdieľajte kampaňový report s kolegami alebo klientom.
Zdieľajte výsledky Vašich kampaní s kolegami alebo ich prepošlite klientovi. Viditeľnosť reportu si nastavíte v profile. Zdieľajte so svetom.

Vylepšenia pri kampaniach na vlastné listy.
Stratení pri vyberaní z množstva vlastných dátových setov? Teraz sú všetky prehľadne zobrazené keď si vytvárate novú kampaň. Tip: počet riadkov Vám pomôže zorientovať sa.

Ďalšie drobné zmeny a vylepšenia

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.