Späť na články

Blížia sa MS vo futbale: máme pre vás športových fanúšikov

Športuchtiví zákazníci už majú za sebou prvý míľnik tohto roka – MS v hokeji a ďalšie nás ešte čakajú. Rok 2018 je ideálny na oslovenie aj tých pasívnych športovcov s ponukou napriklad nového 4K televízora alebo poskytovateľa televíznych služieb. Market Locator má pre vás presne túto cieľovú skupinu.

Market Locator je samoobslužnou mediálnou agentúrou, ktorá prostredníctvom bežného web rozhrania umožňuje online analyzovať populáciu, zacieliť a vytvoriť vlastnú kampaň na pár klikov. Inovatívny a pritom jednoduchý prístup k reklame môže teraz využiť každý. Aj menší živnostníci, či stredne veľké firmy si môžu rýchlo získať pozornosť nových zákazníkov.

Cieľová skupina: športovci, ktorí boli na MS v hokeji v Dánsku

Technológia čiernej techniky neustále napreduje rýchlym tempom a prirodzená obmena napríklad televízorov v domácnostiach sa skracuje. Aj kvalita televízneho signálu rastie z SD na HD na 4K … práve šport je chutným sústom pre nový televízor v obývačke športovca. Ale ako nájsť efektívne a lacno túto cieľovú skupinu?

Tí z nás, ktorí majú možnosť vycestovať na športové šampionáty sú takmer isto zanietenými športovcami a žijú športom aj pri televíznych obrazovkách. V máji sme sledovali prvú významnú udalosť roka MS v hokeji v Dánsku. Dánsko nepatrí práve k najčastejším cieľom Slovákov a preto môžeme predpokladať, že májoví návštevníci tejto krajiny Lega a známeho rozprávkara mierili predovšetkým za hokejom. Tak sa pozrime kto navštívil Dánsko a z ktorej oblasti Slovenska ich bolo najviac. V máji navštívilo Dánsko minimálne 6.244 Slovákov.

MS vo futbale v Rusku už o pár dní

Market Locator vám umožní nájsť Slovákov a osloviť ich pred ďalším významným podujatím – tentokrát futbalom. Je to príležitosť pre predajcov čiernej techniky, televíznych služieb, televíznych krčiem ale aj cestovného poistenia, či športového oblečenia.

Tak neváhajte a oslovte ako prví športových fanúšikov. Pripraveným a kreatívnym šťastie praje. Tak veľa šťastia priatelia vo vašich nových kampaniach s Market Locatorom.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.