Späť na články

Ako sa dá Market Locator využiť na realitnom trhu?

Vytvorte ponuku/dopyt u ľudí, ktorí chcú nehnuteľnosť kúpiť, alebo ju výhodne predať.

Pošlite cielenú reklamu vašej spoločnosti ľuďom, ktorí bývajú vo vašom obchodnom teritóriu, alebo oslovte ľudí, ktorí sa pohybujú v blízkosti predávajúcej sa nehnuteľnosti. S nástrojom Market Locator môžete zákazníkom posielať vaše personalizované reklamné správy vo forme SMS.

Market Locator je samoobslužnou mediálnou agentúrou, ktorá prostredníctvom bežného web rozhrania umožňuje analyzovať populáciu, zacieliť a vytvoriť kampaň na pár klikov, a to úplne v súlade s GDPR. Inovatívny a pritom jednoduchý prístup k reklame môže teraz využiť každý. Aj menší živnostníci alebo stredne veľké firmy si môžu rýchlo získať pozornosť nových zákazníkov. V kampani pre realitné kancelárie je možné Market Locator využiť viacerými spôsobmi.

Ponúkame vám tri príklady oslovenia ľudí realitnou kanceláriou:

Môžete osloviť ľudí, ktorí bývajú na konkrétnom území, ale nemusia mať trvalé bydlisko v danej lokalite. Informatívnu SMS o vašej spoločnosti pošlete tím, ktorí reálne žijú v okolí vašej pobočky s ponukou vašich služieb a nehnuteľností na predaj v ich okolí.

Veľmi dôležité je mať predstavu, pre koho je kampaň určená. V tomto prípade môžeme cieliť na mužov aj ženy vo veku 26-55 rokov so spacou lokalitou na zvolenom území. Je tu predpoklad, že sú finančne bonitnejšiu k nákupu nehnuteľnosti.

Text správy:

Vo Vašej blízkosti ponúka firma XY nehnuteľnosti teraz so zľavou XY%. Viac informácií nájdete na odkaze www.mar.lc/?A1B1

Zamerať sa môžeme aj na ľudí, ktorí majú oficiálnu adresu na konkrétnom území, ale môžu svoje byty prenajímať. Ponuku vašich služieb v tomto prípade pošlete ľuďom ľuďom, ktorí možno chcú predať nehnuteľnosť rýchlo a za dobrú cenu. Môžeme cieliť na mužov aj ženy vo veku 26-56+ rokov s trvalým bydliskom na zvolenom území. Do úvahy môžeme zobrať aj starších ľudí, ktorí by rovnako tak mohli mať záujem o predaj nehnuteľnosti.

Text správy:

Chcete predať svoju nehnuteľnosť rýchlo a zároveň za dobrú cenu? Sme len kúsok od Vás, obráťte sa na XY, viac na www.mar.lc/?A1B1

Je tu tu tiež možnosť poslať LBS geolokačnú správu ľuďom pohybujúcich sa v okolí nehnuteľnosti, ktorá je práve na predaj za dobrú cenu.

SMS môžete poslať všetkým ľuďom, ktorí sa pohybujú blízkosti, napríklad do jedného kilometra od nehnuteľnosti, ktorá je vo vašej ponuke.

Text správy:

Vo vašej blízkosti ponúka firma XY nové krásne byty za uvádzacia ceny. Na celú ponuku aj presnú lokalitu sa môžete pozrieť na www.mar.lc/?A1B1

Potom už len využiť obchodnú príležitosť a vašu šikovnosť pri ponuke a predaji nehnuteľnosti.
Dôležitá je aj spätná väzba, aby sme poznali efektívnosť kampane na oslovenú skupinu ľudí. Po skončení kampane ponúka Market Locator spätnú analýzu, ktorá poskytuje prehľad o presnom čase odoslaných SMS. Ak správa obsahuje aj náš Magic Link, dokážeme presne definovať cieľovú skupinu pre vaše ďalšie kampane na základe parametrov zadaných v kampani. Nabudúce budete lepšie vedieť, na koho kampane zacieliť.

Tak neváhajte s bezplatnou registráciou, nech vám môžeme pomôcť s rozšírením vášho portfólia spokojných klientov. Ak budete potrebovať s niečím poradiť, je tu pre vás náš supportný tím.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.