Späť na články

Ako priamou esemeskou pozvať ľudí na svah?

Market Locator dokáže z viac ako jedného a pol milióna aktívnych Slovákov vybrať a pozvať do rezortu tých, ktorí napríklad cestujú veľmi často. Vyberajú si dlhšie a zaujímavé pobyty v konkrétnych krajinách. Čím možno identifikovať vášnivých cestovateľov alebo spoznávačov nového, ktorí radi okúsia nový lyžiarsky rezort.

Alebo čo tak vyhľadať ľudí, ktorí bývajú alebo pracujú v spádovej oblasti lyžiarskeho strediska a tak si odskočia po práci na svah alebo si zvolia jednodňovú víkendovú lyžovačku. Ďalšou skupinou môžu byť  tí, ktorí po ceste iba minuli lyžiarske stredisko a v okolí trávia služobnú cestu alebo dovolenku.

Market Locator vyfiltruje za vás

Cielenie klientov možno dodatočne spresniť o vyfiltrovanie podľa veku, pohlavia, bonity zákazníkov a ďalších parametrov tak, aby sa čo najlepšie trafil charakter strediska a profil zákazníka.
Geolokačné cielenie navyše umožňuje pozvať špecificky napríklad región Bratislava alebo Bratislavský kraj. Nestačí? Čo tak filtrovanie a získavanie zákazníkov spresniť?…..

  • pri otváraní sezóny formou okamžitej SMS. Je možné targetovať  na oblasť strediska, do ktorej spadá – 10km  (pomocou predvíkendovej správy pri návrate z práce).
  • je možné vyhľadať ľudí, ktorí sa vyskytujú v oblasti do 5 km a poskytnúť im špeciálne welcome ponuky pomocou tzv. LBS – Location Based Services
  • na včerajších návštevníkov, aby dnes opätovne prišli a využili vernostný bonus alebo kúpili si dlhší lístok

Buďte kreatívni

Osloviť môžete aj nelyžiarov. Ponúknite im zľavový kód na jazdu lanovkou na vrcholovú stanicu kde si môžu užiť zimné výhľady a dopriať občerstvenie v reštaurácii alebo v kaviarni.

Vyskúšajte prvú kampaň

Zaregistrujte sa bezplatne do aplikácie Market Locator kde taktiež nájdete chat na ktorom Vám náš tím s radosťou poradí ako si vytvoriť prvú múdru kampaň.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.