Späť na články

Ako osloviť nové firmy? Neprehľadávajte register, použite Market Locator!

Sú vaše produkty a služby určené začínajúcim podnikateľom? Potom viete, ako náročné a drahé je nové firmy nájsť. To ani nehovoríme o nákladoch na ich oslovenie. Zjednodušte svoje procesy a znížte náklady na získanie nových klientov. Market Locator vám v tom pomôže.

Vďaka databáze Market Locator viete priamo cez online rozhranie vyhľadať novoregistrované spoločnosti, alebo start-upy. Pravidelne aktualizovaná dátová vrstva pomenovaná „Nové firmy“ zobrazuje na mape Slovenska všetky novovzniknuté spoločnosti. Tie následne kontaktujete priamo – poštovou zásielkou. Naozaj to nikdy doteraz nebolo jednoduchšie.

Táto nová funkcionalita Market Locatora je určená predovšetkým podnikateľom, ktorí ponúkajú najrôznejšie podporné služby pre iných podnikateľov – od dodávok kancelárskeho vybavenia, cez účtovnícke a právnické služby až po distribútorov softvéru a IT riešení. Osloviť podnikateľa v jeho začiatkoch pritom môže byť kľúčové pre úspech, jeho i váš. Z nového klienta sa môže stať dlhoročný obchodný partner.

Komu sa môže hodiť oslovenie nových firiem?

  • ste účtovnícka firma a hľadáte nových klientov v geografickom okolí
  • ponúkate právnické služby a hľadáte nových klientov, právnické osoby, ktorým chcete ponúknuť vaše služby
  • ste banka a ponúkate účty pre nových podnikateľov
  • zabezpečujete kancelárske/hygienické vybavenie pre kancelárie a podniky
  • vaše IT riešenia sú najlepšie v okolí
  • máte čo ponúknuť začínajúcim podnikateľom

Cena za oslovenie začínajúceho podnikateľa začína na 0,85€ za doručenú zásielku.

Najnovšia, v poradí už trinásta verzia Market Locatoru, ponúka okrem možnosti osloviť nové firmy aj ďalšiu pridanú funkcionalitu. Tou je možnosť objednať ci cez online rozhranie billboard kdekoľvek na Slovensku. Nemusíte sa pritom ani postaviť zo svojho gauča – všetko je samoobslužné a vy na pár klikov môžete mať objednávku hotovú. Ceny billboardov (alebo LED panelov) pritom začínajú už od 155 eur.

Ak chcete vedieť o funkciách Market Locatoru viac, zamierte na našu stránku, www.marketlocator.sk

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.