Nájdite a oslovte nových
zákazníkov v okolí

Vyklikajte si nových zákazníkov, nájdite nových zamestnancov, dajte vedieť o službách a produktoch. Milióny používateľov mobilných telefónov sú na dosah pomocou SMS a MMS kampaní. Samozrejme plne v súlade s GDPR.

Prehraj video Skúsiť ZADARMO

Oslovte viac ako 2.5 milióna ľudí od troch najväčších operátorov.

Chcem osloviť týchto ľudí
Ako to funguje

Dôveryhodná a štandardizovaná služba

  • Anonymné údaje vytvorené zo zostatkových dát od troch najväčších telekomunikačných operátorov sú použité na vytvorenie štatistických údajov.
  • Môžte osloviť každého kto má mobilný telefón a kto dal operátorovi právny súhlas. Užívateľ nemusí mať GPS ani žiadnu mobilnú aplikáciu.
  • Nemusíte riešiť právny súhlas - ten má operátor a správy odošle pod jeho menom v súlade s GDPR.
  • Vysoko výkonný komunikačný nástroj pre váš biznis - správy sú odosielané operátormi, majú vysokú čítanosť a prísna politika pre kontaktovanie používateľov zabezpečuje, že zákazníci nestrácajú záujem.
  • Prísna ochrana osobných údajov zaručuje anonymitu a súkromie jednotlivých užívateľov - toto je pre nás najdôležitejšie.

Ste v dobrej spoločnosti.
Pridajte sa k tisíckam spokojných zákazníkov.


+8,4% +4,7% -2,6% +23,8% +41,2%
Prípadové štúdie

Inšpirované spokojnými zákazníkmi

Veľmi účinný komunikačný nástroj

Market Locator vnímame ako veľmi účinný komunikačný nástroj, pretože pri SMS správe máme vysokú pravdepodobnosť, že si ju príjemca a teda potenciálny klient všimne.

Až 34 % klientov, ktorí prišli so záujmom do pobočky na základe SMS, si u nás otvorilo účet, prípadne požiadalo o úver, či malo záujem o lízing.

Cielenie na konkrétnu lokalitu pre podporu impulzívnych návštev

Propagovanie koncertov a iných eventov sa nám s Market Locatorom výrazne zjednodušilo a stalo flexibilnejším.

Reakcie zákazníkov sú pozitívne a obzvlášť cenná funkčnosť je odosielanie správ v momente keď osoba príde do nami nadefinovanej oblasti.

Väčšia návštevnosť predajne OBI

Vďaka Market Locatoru sa nám podarilo zvýšiť návštevnosť našej predajne a pomohli úspešnosti naších akciových ponúk.

Bezkonkurenčná analytika

Vďaka analýze Market Locatoru sa nám podarilo identifikovať spádovú oblasť a štruktúru návštevníkov jednotlivých výstav. Táto služba nemá na Slovensku žiadnu alternatívu.

Kampane nad očakávania

Naše kampane s Market Locatorom dopadli nad očakávania. Oproti iným formám reklamy, ako napr. PPC, sme dosiahli vysokú mieru prekliku z SMS na stránku (až 20%) a kampane nám priniesli aj nové registrácie do našej aplikácie DOCKitIN. Market Locator preto vnímame ako funkčnú a atraktívnu formu oslovenia širokého, ale zároveň definovaného publika.